Recepty Dezerty Skořicoví šneci

Ingredience

500 g polohrubé mouky
1 dcl slunečnicového oleje
1 vejce
2 ks vanilkového cukru
sůl
¾ kostky čerstvého droždí
1 lžička prášku do pečiva
krupicový cukr
mletá skořice
Poleva
moučkový cukr
citron
voda

Postup přípravy

1

Vypracujeme hladké těsto, které rozválíme na obdélník a celý hodně posypeme cukrem a skořicí.

2

Začneme pevně smotávat, přitom potíráme každou otočku na straně bez cukru a skořice po celé délce i šířce vejcem (cukr se skořicí se nalepí na těsto). Po smotání krájíme širší kolečka, dáme na plech s pečícím papírem a necháme chvíli nakynout.

3

Pečeme v předehřáté troubě na střední teplotu do zrůžovění. Po upečení polijeme cukrovou polevou (v horké vodě s citronem rozmícháme moučkový cukr)

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8