Recepty Hlavní jídla S masem Sladkokyselá zelenina s kuřecím masem

Ingredience

2 mrkve

2 řapíkaté celery

1 oranžová paprika

1 cibule

1 lžíce rostlinný olej

500  g kuřecího masa

3 lžíce bílého octa

3 lžíce rajčatového pyré

2 lžíce hnědý cukr

1 lžíce hořčice prášková

2 lžíce sójové omáčky

432 g krájený ananas

2 lžíce kukuřičného škrobu

Popis

Dopřejte svému batoleti ochutnat orient s tímto rychlým pokrmem, který kombinuje kuřecí maso a zeleninu. Sladko-kyselá chuť pošimrá chuťové buňky.

Postup přípravy

1

Nakrájejte mrkve, celer a papriku na krátké proužky.

2

Rozehřejte olej a osmažte zeleninu po dobu pěti minut, dokud cibule nezměkne. Vyjměte z pánve. Osmažte kuřecí maso po dávkách, dokud nebude ze všech stran dozlatova osmažené, poté přidejte do pánve znovu zeleninu.

3

Smíchejte ocet, rajčatové pyré, světle hnědý cukr, hořčicový prášek a sójovou omáčku s ananasovým nálevem a přidejte 200 ml vody.

4

Zalijte směsí kuře a zeleninu a nechte mírně vařit po dobu 10-15 minut, nebo dokud nebude kuřecí maso uvařené. Smíchejte kukuřičný škrob s trochou vody, přidejte do pánve spolu s ananasem a chvíli povařte, dokud omáčka trochu nezhoustne. Podávejte s rýží, nudlemi, nebo tortillovými plackami a zelenými fazolkami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8