Recepty Hlavní jídla S masem Sladkokyselá zelenina s kuřecím masem
Ingredience
2 mrkve
2 řapíkaté celery
1 oranžová paprika
1 cibule
1 lžíce rostlinný olej
500  g kuřecího masa
3 lžíce bílého octa
3 lžíce rajčatového pyré
2 lžíce hnědý cukr
1 lžíce hořčice prášková
2 lžíce sójové omáčky
432 g krájený ananas
2 lžíce kukuřičného škrobu
Popis

Dopřejte svému batoleti ochutnat orient s tímto rychlým pokrmem, který kombinuje kuřecí maso a zeleninu. Sladko-kyselá chuť pošimrá chuťové buňky.

Postup přípravy
1
Nakrájejte mrkve, celer a papriku na krátké proužky.
2
Rozehřejte olej a osmažte zeleninu po dobu pěti minut, dokud cibule nezměkne. Vyjměte z pánve. Osmažte kuřecí maso po dávkách, dokud nebude ze všech stran dozlatova osmažené, poté přidejte do pánve znovu zeleninu.
3
Smíchejte ocet, rajčatové pyré, světle hnědý cukr, hořčicový prášek a sójovou omáčku s ananasovým nálevem a přidejte 200 ml vody.
4
Zalijte směsí kuře a zeleninu a nechte mírně vařit po dobu 10-15 minut, nebo dokud nebude kuřecí maso uvařené. Smíchejte kukuřičný škrob s trochou vody, přidejte do pánve spolu s ananasem a chvíli povařte, dokud omáčka trochu nezhoustne. Podávejte s rýží, nudlemi, nebo tortillovými plackami a zelenými fazolkami.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4