Recepty Nápoje Alkoholické Sladký koktejl s likérem podávaný v melounu

Ingredience

1 vodní meloun
melounový likér
perlivá voda
led (kostky)
barevná brčka

Postup přípravy

1

Meloun seřízneme, abychom jej mohli vydlabat. Vložíme jej do mísy, abychom s ním mohli dobře pracovat. Lžící meloun vydlabeme, dužinu zbavíme zrníček a zbytek přes sítko přecedíme stejně jako šťávu, která nám zbyla v melounu. Dužinu rozmixujeme tyčovým mixérem a přes sítko nalijeme zpět do melounu.

2

Přidáme melounový likér dle chuti, perlivou vodu a kostky ledu. Dozdobíme barevnými brčky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8