Recepty Předkrmy Teplé Slané houbové muffiny s bazalkou
Ingredience
250 ml polotučného mléka
1 svazek jarní cibulky
5 stroužků česneku
2 lžíce másla
4 housky
5 vajec
2 cibule
20 dkg čerstvých hub
špetka soli
špetka mletého pepře
bazalka na ozdobení
Postup přípravy
1
Nejdříve si nakrájíme cibuli najemno a očistíme si houby, které následně nakrájíme na menší kousky. Pokud nemáme čerstvé houby, můžeme použít sušené, ty je potřeba předem namočit do vody.
2
Na rozehřáté pánvi si necháme rozpustit máslo a osmažíme na něm cibulku. K ní pak přidáme houby a dusíme cca deset minut, dokud nejsou poloměkké.
3
K houbám přidáme housky nakrájené na kostičky, přilijeme mléko a žloutky, přidáme špetku soli, jarní cibulku nakrájenou na kolečka a prolisovaný česnek. Z bílků si ušleháme sníh a opatrně ho smícháme se směsí.
4
Troubu si rozehřejeme na 180 °C a mezitím plníme směsí formičky na muffiny. Pečeme je cca 20 minut dozlatova. Zdobíme čerstvě natrhanými lístky bazalky.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4