Slané pizza tyčinky z bezlepkové mouky

Ingredience

300 g bezlepkové mouky

1/2 lžičky cukru

1 lžička soli

1/2 kostky droždí (bezlepkového)

200 ml vlažné vody

30 ml olivového oleje

100 g rajčatového pyré

1 stoužek česneku

10 dkg strouhaného sýru

oregano

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Ve vodě rozmícháme droždí a cukr. Mouku na pracovní desce smícháme se solí a cukrem. Veprostřed uděláme důlek a do něj vlijeme olivový olej a vodu s droždím. Vypracujeme hladké těsto, které by se nemělo lepit. V případě potřeby přidáme mouku nebo vodu. Těsto necháme kynout 30 minut.

2

Rajčatové pyré smícháme s utřeným česnekem. Osolíme ho a opepříme podle chuti. Troubu předehřejeme na 210 °C.

3

Vykynuté těsto rozválíme na celou šíři plechu. Přetřeme ho rajčatovým pyré s česnekem, posypeme strouhaným sýrem a oreganem. Pečeme ve vyhřáté troubě deset minut, dokud nám nezezlátnou okraje.

4

Upečenou pizzu pokrájíme na tyčinky široké 2 cm.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 7. 4. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/06_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8