Recepty Předkrmy Teplé Slaninové rolky plněné omeletou s bylinkami

Ingredience

4 vejce

1 hrst bylinek

1 lžička mleté papriky

4 plátky anglické slaniny

olej

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Vejce vyklepneme do misky a rozšleháme. Osolíme je, opepříme, přidáme bylinky a vlijeme na rozpálený olej. Chvilku počkáme, až se malinko připečou a odchlípneme je vidličkou. Omeleta díky tomuto malému triku bude více nadýchaná.

2

Když je omeleta hotová, zasypeme ji mletou paprikou a vyndáme z pánve. Počkáme, až vychladne a rozkrájíme ji na čtyři kousky.

3

Omeletu zavineme a každý kousek omotáme plátkem slaniny.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8