Recepty Hlavní jídla Slaný cuketový koláč

Ingredience

3 ks vejce

15 dkg sýra

40 dkg cukety

1 hrneček polohrubé mouky

oleje

prášku do pečiva

cibule

3 stroužek česneku

20 dkg kabanos

pepř, sůl

Postup přípravy

1

Sýr i cuketu nastrouhat, kabanos nakrájet. Rozmíchat a péct na vysypaném plechu,nebo na pečícím papíře. Opravdu jednoduché jídlo, cokoliv Vám nepasuje můžete obměnit, zkoušela jsem místo slunečnicového oleje, dát olivový a nikdo to nepoznal. Taky nemusí být kabanos, cokoliv co máte doma,nebo máte rádi.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8