Recepty Dezerty Slepované pusinky

Ingredience

3 vejce (bílky)
18 dkg krystalového cukru
½ sáčku vanilkového pudingu
200 ml mléka
½ sáčku vanilkového cukru
12 dkg másla
2 lžíce krystalového cukru (mletého)
1 lžička rumu

Postup přípravy

1

V horké vodní lázni ušleháme bílky s cukrem do tuhého snéhu.Musí být hodné teplý. Nádobu se snéhem přendáme do dřezu se studenou vodou a sníh došleháme do vychladnutí. Snéhem naplnime pytlik s hladkou trubičkou a na pečící papír nastříkáme dokulata pusinky. Troubu zahřejeme na 120st., a pusinky v ni sušíme přibližne púl hodiny. Spodní strana po usušeni je hladká jako křída. Připravíme si krém s másla a mletého cukru, vyšleháme dohladka, po částech vmícháme vychladlý puding uvařený dle návodu na obalu do kterého jsme při varéni přidali vanilkový cukr. Nakonec vmícháme rum podle chuti.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8