Recepty Hlavní jídla S masem Smažené kuřecí paličky v kukuřičné krustě bez lepku

Ingredience

8 kuřecích paliček

Kukuřičná krusta

2 vajíčka

2 lžíce mléka

450 g kukuřičných lupínků bez lepku

½ lžičky sladké papriky

1 lžíce olivového oleje

sůl

olej na smažení

Popis

TIP: kuřecí paličky podáváme se salátem nebo bramborovou kaší.

Postup přípravy

1

Kuřecí maso očistíme a osolíme. Kukuřičné lupínky rozdrtíme a připravíme do misky. Smícháme olivový olej s mletou paprikou a přidáme směs k lupínkům. Vše zamícháme.

2

V misce rozmícháme vajíčka společně s mlékem. Ve vajíčku a mléce obalíme kuřecí paličky a hned je obalíme v kukuřičných lupíncích.

3

Kuřecí paličky smažíme v rozpáleném oleji dozlatova ze všech stran a přendáme do pekáče s trochou oleje. Kuřecí paličky dáme péct do předehřáté trouby na 200 °C a pečeme asi 25 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8