Recepty Hlavní jídla Těstoviny Smažené nudle s kuřecím masem a zeleninou

Ingredience

1 balení čínských nudlí
600 g kuřecích prsou
2 cibule
pórek
mrkev
kukuřice (malá)
bambusová výhonka
sójová omáčka
sůl
slunečnicový olej
koření na čínu

Postup přípravy

1

Nudle připravíme podle návodu. Zatímco leží v horké osolené vodě, rozehřejeme si na pánvi olej, na němž orestujeme plátky cibule. Přidáme maso, veškerou zeleninu (pokrájenou, nastrouhanou) a restujeme. Mezitím scedíme nudle a vložíme je do pánve Wok, v níž jsme si rozehřáli olej, sójovou omáčku a koření. Pozvolna nudle opékáme. Když jsou dostatečně opečené, přidáme směs se zeleninou a vše důkladně promícháme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech od 2. 12. od 8:00 do 8. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco katalog Gift

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech od 1. 12. od 8:00 do 24. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8