Snadné čokoládové sušenky

Ingredience

200 g hořké čokolády
80 g másla
mandle
směs kandovaného ovoce
rozinky
brusinky
lískové ořechy

Popis

TIP: Hotové vychladlé sušenky zabalte do krabičky a obvažte mašlí!

Postup přípravy

1

A příprava může začít. Vše je snadné a rychlé. Nachystejte si pečicí papír, na který budeme sušenky tvořit.

2

Ve vodní lázni rozpustíme čokoládu společně s máslem. Takto rozpuštěnou směs necháme chvilku vychladnout a pak už jen dáváme na pečicí papír ve tvaru koleček.

3

Než čokoláda ztuhne, ještě do ní přidáme drcené oříšky, brusinky, ovoce a další oblíbené dobroty našich dětí. Pak už jen počkáme, než sušenky ztuhnout.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8