Recepty Předkrmy Teplé Snídaňové vajíčkové muffiny se sýrem, žampiony, paprikou a špenátem

Ingredience

8 vajec
eidam (strouhaný)
bílá paprika
žampióny
čerstvé špenátové listy
sůl
mletý černý pepř
olivový olej (na vymazání formy)

Popis

TIP: Na 12 kousků postačí 8 vajíček velikosti M.

Postup přípravy

1

Do připravené mísy přidáme vajíčka, osolíme a opepříme. Přidáme strouhaný sýr, na kostičky nakrájenou papriku, plátky žampionů, listy čerstvého špenátu a vše zamícháme.

2

Formu na muffiny vystříkáme nebo vymažeme olivovým olejem. směs rozdělíme do formiček a dáme zapéct do trouby vyhřáté na 180°C přibližně na 15 minut

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8