Recepty Polévky Sobášnica-polévka

Ingredience

3 brambory (nakrájené na kostky)
klobása (nebo uzené maso)
300 g bílých fazolí ve slaném nálevu (1 plechovka)
250 g kysaného zelí (bílé)
česnek
mletý černý pepř
mletá paprika
vepřové sádlo
polohrubá mouka (trochu)
sůl

Postup přípravy

1

Brambory oloupeme, nakrájíme a dáme varit spolu s masem, pridáme fazole, když zmeknou pridáme kysané zelí, nastrouháme česnek, pridáme sul, korení, když je makké zelí udeláme jíšku, na sádle smažím trochu mouky, pridám trochu červené papriky a pridám k polévce. Je to božský pokrm.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8