Ingredience

1 balení sójových plátků
1 kostka zeleninového bujónu
2 vejce
100 g hladké mouky
100 g strouhanky
slunečnicový olej
sůl

Popis

TIP: Se sójovými řízky nakládejte stejně jako s těmi masovými. Skvělé jsou s kyselou okurkou, různými druhy omáček, polníčkem a bramborovou kaší.

Postup přípravy

1

Sójové plátky dáme do vody, ve kterém jsme si rozpustili bujón, a vaříme 25 minut.

2

Po uvaření ze sójových plátků vymačkáme všechnu vodu a připravíme si zvlášť do hlubokých talířů vejce, strouhanku a mouku.

3

Plátky balíme nejdříve v mouce, potom ve vajíčku a nakonec ve strouhance. Smažíme v rozpáleném oleji z obou stran. Na talíři si je můžeme ještě podle chuti dosolit.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8