Recepty Hlavní jídla Těstoviny Špagetový koláč se salámem a sýrem

Ingredience

1 balení špaget
1 cibule
1 stroužek česneku
200 g sýra gouda
100 g salámu (vysočina)
2 vejce
1 lžíce olivového oleje
sůl
mletý černý pepř

Popis

TIP: Nakonec můžeme posypat balkánským sýrem a ozdobit čerstvou bazalkou.

Postup přípravy

1

Předehřejeme si troubu na 200 stupňů. V osolené vodě si uvaříme špagety doměkka společně s olivovým olejem, abychom zabránili jejich slepení. Najemno nakrájíme cibuli, na pánvi orestujeme dozlatova a přidáme rozemletý česnek.

2

Nahrubo nastrouháme goudu a na drobné kostičky nakrájíme i salám. Špagety si v hrnci důkladně smícháme se směsí z pánve, sýrem i salámem. Celou směs lehce osolíme a opepříme, rozprostřeme do olejem potřené formy a dáme péct.

3

Po 10 minutách pečení prolijeme našlehanými vejci a dáme péct na dalších 10 minut, aby vejce ve špagetách ztuhla, a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8