Ingredience

500 g špaget
4 stroužky česneku
čerstvá petrželka
2 chilli papričky (volitelné)
½ sklenice olivového oleje
sůl
mletý černý pepř
modré barvivo
červené tekuté barvivo
žluté barvivo

Postup přípravy

1

Ve třech hrncích vaříme osolenou obarvenou vodu. Těstoviny rozděláme na tři porce a každou vložíme do odděleného hrnce. Vaříme al dente a poté scedíme.

2

Na pánvi na smažení předehřejeme olej. Přidáme nasekaný česnek a případně chilli papričky. Smažíme. Přidáme těstoviny a zamícháme. Pánev sejmeme z plotny. Přidáme nasekanou petrželku a pořádně zamícháme. Následně těstoviny přendáme do mísy.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8