Ingredience

500 g špaget

4 stroužky česneku

čerstvá petrželka

2 chilli papričky (volitelné pro dospělé či děti, které mají rády pikantní pokrmy)

půl sklenice olivového oleje

sůl

pepř

modré barvivo

červené barvivo

žluté barvivo

Postup přípravy

1

Ve třech hrncích vaříme osolenou obarvenou vodu. Těstoviny rozděláme na tři porce a každou vložíme do odděleného hrnce. Vaříme al dente a poté scedíme.

2

Na pánvi na smažení předehřejeme olej. Přidáme nasekaný česnek a případně chilli papričky. Smažíme. Přidáme těstoviny a zamícháme. Pánev sejmeme z plotny. Přidáme nasekanou petrželku a pořádně zamícháme. Následně těstoviny přendáme do mísy.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4