Recepty Hlavní jídla S masem Špízy se zeleninou a šalotkou

Ingredience

2 papriky

100 g cukety

2 šalotky

400 g vepřové kýty

3 - 4 lžíce olivového oleje

grilovací koření

čerstvě mletý pepř

2 stroužky česneku

Na podávání

omáčka k masu Hellmann's (Chilli, Steak)

Postup přípravy

1

Maso nakrájíme na větší kostky. Dáme do misky, přidáme prolisované stroužky česneku, grilovací koření, čerstvě mletý pepř a olivový olej. Necháme zhruba 20 minut odpočívat.

2

Mezitím si nakrájíme papriky a šalotky na větší kostky, cuketu na kolečka. Napichujeme střídavě maso a zeleninu na špízy, které opékáme na rozpálené pánvi.

3

Po opečení osolíme a necháme chvilku odpočinout. Podáváme například s připravenými grilovacími omáčkami Hellmann’s jako je Steak nebo Chilli.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8