Recepty Hlavní jídla S masem Špízy se zeleninou a šalotkou

Ingredience

2 čerstvé červené papriky
100 g cukety
2 šalotky
400 g vepřové kýty
3 lžíce olivového oleje
grilovací koření
celý pepř (čerstvě mletý)
2 stroužky česneku
Na podávání
chilli omáčka
omáčka k masu Steak

Postup přípravy

1

Maso nakrájíme na větší kostky. Dáme do misky, přidáme prolisované stroužky česneku, grilovací koření, čerstvě mletý pepř a olivový olej. Necháme zhruba 20 minut odpočívat.

2

Mezitím si nakrájíme papriky a šalotky na větší kostky, cuketu na kolečka. Napichujeme střídavě maso a zeleninu na špízy, které opékáme na rozpálené pánvi.

3

Po opečení osolíme a necháme chvilku odpočinout. Podáváme například s připravenými grilovacími omáčkami Hellmann’s jako je Steak nebo Chilli.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8