Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Srdíčková pizza s mozzarelou a rajčaty

Ingredience

Na těsto
350 g hladké mouky
¼ kostky čerstvého droždí
1 lžička soli
½ lžičky krystalového cukru
1 lžíce olivového oleje
250 ml vody
Náplň
rajčatové pyré
1 stroužek česneku
krystalový cukr
sůl
200 g mozzarelly
čerstvá bazalka

Postup přípravy

1

Asi 50 ml vody lehce ohřejeme, aby byla vlažná a smícháme s droždím a cukrem. Dobře promícháme a kvásek odložíme na teplé místo.

2

Mouku smícháme se solí, zbytkem vody a olivovým olejem. Přidáme kvásek a vypracujeme těsto.

3

Těsto dáme na hodinu a půl kynout na teplé místo. Jakmile vykyne rozdělíme jej na dvě části a vytvarujeme z těsta srdíčko.

4

Na pánev nalijeme trochu olivového oleje a přidáme drcený česnek a jen lehce a rychle opražíme. Přidáme pyré a podle chuti ochutíme cukrem, bazalkou, pepřem a solí.

5

Rajčatovou směs natřeme na těsto a poklademe ji plátky mozzarely. Pizzu dáme péct na 220 °C asi na 10 až 15 minut. Ještě teplou pizzu posypeme nakrájenou čerstvou bazalkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8