Recepty Hlavní jídla S masem Staročeská husí prsa s kapustičkami

Ingredience

½ hrnku hladké mouky
½ lžičky soli
½ lžičky pepře
4 husí prsa
¼ hrnku slunečnicového oleje (rostlinného)
1 cibule (nahrubo nasekaná)
4 bobkové listy
1 lžička hladké mouky
2 lžíce másla (studeného)
½ hrnku whiskey (nebo burbonu)
1 hrnek kávy (silné černé)
sůl (na dochucení)
mletý černý pepř (na dochucení)
růžičková kapusta
1 lžička tymiánu

Postup přípravy

1

Rozehřejte gril. Maso poprašte moukou, osolte a opepřete. Maso na grilovaní pánvi opečte ze všech stran, aby se zatáhlo. Přidejte cibuli, koření, kávu a whisky. Dobře promíchejte; maso otočte, ať se stejnoměrně obalí. Grilujte do změknutí. Vyjměte maso a nechte ho odpočinout pod alobalem.

2

Šťávu uveďte do mírného varu a vmíchejte máslo s moukou. Prošlehejte a velmi zlehka provařte. Podle potřeby ještě dochuťte whisky, solí a pepřem a smetanou. Podávejte s kapustičkami a bramboráčky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8