Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Šťavnaté zeleninové karbanátky

Ingredience

3 mrkve (menší)
1 petrželka
1 cibule
½ brokolice
2 vejce
50 g másla
strouhanka (navíc podle potřeby na obalování)
slunečnicový olej
sůl
mletý černý pepř

Popis

Tip: Odlehčete pokrm a vyzkoušejte dietnější verzi. Karbanátky místo smažení na oleji dejte na pečící papír a pečte při 180 °C asi 40 minut.

Postup přípravy

1

Veškerou zeleninu očistíme, nakrájíme na menší kousky a vložíme do velkého hrnce s osolenou vodou. Přivedeme k varu a vaříme do změknutí asi 5 až 10 minut.

2

Uvařenou zeleninu přendáme do mísy, kde ji rozšťoucháme na kaši. Přidáme vejce, rozpuštěné máslo, pepř, sůl a podle potřeby strouhanku tak, aby vzniklo hustší těsto.

3

Ze směsi tvoříme placky, obalíme je ve strouhance a usmažíme na oleji.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8