Recepty Hlavní jídla Těstoviny Štíhlé nudle s petrželkovým pestem

Ingredience

270 g Šmakoun štíhlých nudlí (1 balení)
2 hrsti čerstvé petrželky
1 citron (šťáva z půlky)
1 stroužek česneku
1 hrnek strouhaného parmazánu
2 hrsti slunečnicových semínek
dýňový olej
sůl

Postup přípravy

1

Nejprve si připravíme petrželkové pesto. Do mixéru vhodíme nasekanou petrželku, česnek, parmezán, slunečnicová semínka a přidáme citronovou šťávu. Suroviny začneme mixovat a postupně k nim přiléváme dýňový olej, až nám vznikne hladké pesto. V případě potřeby ochutíme solí.

2

Štíhlé nudle připravíme dle návodu na obalu, smícháme s hotovým pestem a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8