Recepty Hlavní jídla Těstoviny Štíhlé nudle s petrželkovým pestem

Ingredience

1 balení Šmakoun štíhlé nudle (270g)

2 hrsti nasekané petrželky

šťáva z půlky citronu

1 stroužek česneku

1/2 hrnku strouhaného parmezánu

2 hrsti slunečnicových semínek

dýňový olej

sůl

Postup přípravy

1

Nejprve si připravíme petrželkové pesto. Do mixéru vhodíme nasekanou petrželku, česnek, parmezán, slunečnicová semínka a přidáme citronovou šťávu. Suroviny začneme mixovat a postupně k nim přiléváme dýňový olej, až nám vznikne hladké pesto. V případě potřeby ochutíme solí.

2

Štíhlé nudle připravíme dle návodu na obalu, smícháme s hotovým pestem a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8