Recepty Dezerty Nepečené Strašidelná jablka

Ingredience

3 jablka (větší)
50 g hladké mouky
50 ml mléka
150 ml slunečnicového oleje
1 vejce
30 g krystalového cukru
1 špetka soli
1 špetka mleté skořice
marshmallow
čokoládové pecičky
mandle

Popis

TIP: Místo jablek v těstíčku můžete použít donuty.

Postup přípravy

1

Jedno jablko oloupeme, vykrojíme jadřinec a nakrájíme na čtyři kolečka. Z mléka, hladké mouky, vejce, cukru, soli a skořice uděláme těstíčko, v kterém plátky jablka obalíme. Smažíme je dozlatova na rozpáleném oleji.

2

Z dvou zbývajících jablek vykrojíme kousek tak, jak to vidíme na obrázku. Mandle přepůlíme a zabodneme je do vnitřku jablek, aby vypadaly jako zuby.

3

Do bonbónů marshmallow zapíchneme čokoládovou kapičku.

4

Vezmeme si vždy dvě špejle a zabodneme je šikmo z vrchu do jablka. Na každou napíchneme kolečko jablka v těstíčku, do jehož vnitřku dáme marshmallows.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8