Ingredience

1 balení těstovin fleků
1 cibule
400 g uzené krkovice
4 vejce
50 ml mléka
50 g eidamu
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

Uzené maso nakrájíme na kostičky. Cibuli oloupeme a nakrájíme na drobno. Na rozpálené pánvi smažíme cibuli a maso dozlatova.

2

Připravíme si zapékací misku a troubu předehřejeme na 180 °C.

3

Těstoviny uvaříme podle návodu na obalu ve vroucí osolené vodě. Hotové těstoviny scedíme a necháme okapat. Těstoviny nasypeme do mísy a smícháme je s usmaženým masem a cibulí.

4

Vajíčko vyšleháme s mlékem, osolíme a opepříme. Těstoviny rozložíme do zapékací misky, zalijeme je vajíčkem a posypeme sýrem.

5

Těstoviny dáme zapéct do trouby na 10 až 15 minut. Hotové šunkofleky necháme pár minut vychladnout a ještě teplé je podáváme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8