Recepty Předkrmy Studené Šunkové rolky v aspiku

Ingredience

5 plátků vepřové šunky
1 kyselá okurka
1 vejce
1 kapie
30 g másla (změklého)
90 g měkkého tvarohu
křen
Aspik:
2 sáčky želatiny (na aspik)
bílý vinný ocet
sůl
krystalový cukr

Postup přípravy

1

Ze všeho nejdříve si ušleháme máslo s tvarohem. Poté do něj přidáme nastrouhaný křen podle chuti, zamícháme a dáme na chvilku uležet do lednice.

2

Aspik připravíme podle návodu. Ochutíme ho octem, cukrem a solí.

3

Šunku naplníme křenovou pěnou, zarolujeme a naskládáme do mísy. Zalijeme aspikem, navrch poklademe plátky okurky, vajíčka a kapie.

4

Aspik necháme ztuhnout v lednici.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8