Recepty Předkrmy Sušené vepřové maso

Ingredience

500 g vepřové krkovice (libové)
worcestrová omáčka
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Maso si očistíme a dáme lehce zmrazit. Vyndáme a nakrájíme ho na cca 2 milimetery tenké plátky. Dáme ho do misky a smícháme podle chuti sůl, pepř a worcester. My máme radši víc kořeněné. Necháme v ledbici odležet do druhého dne. Maso máme odleželé a tak ho ubrouskem vysušíme, vyskládáme na plech a na 200° pečeme 15 minut aby jsme zabily bakterie. Poté vyskládáme do sušičky na ovoce a sušíme cca 10 hodin podle toho jakou máme a zda se dá regulovat teplota.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8