Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Svačinkové špízy do školy

Ingredience

1 celozrnný krájený chléb

hrst červených cherry rajčat

hrst žlutých cherry rajčat

1 menší okurka

Svačinková pomazánka

60 g čerstvého sýru

1 lžíce plnotučné hořčice

1 lžíce kremžské hořčice

1 nakládaná okurka

3 vajíčka

špetka červené papriky

sůl

Popis

TIP: Aby vajíčka nepopraskala, uděláme do kulatější části vajíčka dírku pomocí jehly.

Postup přípravy

1

Připravíme si hrnec s vodou a vodu přivedeme k varu. Do vroucí vody opatrně vložíme vajíčka uvaříme je na tvrdo, vaříme 10 minut. Hotová vajíčka necháme vychladnout. Oloupeme je a nastrouháme na jemno.

2

Nakládanou okurku nastrouháme na jemno a vhodíme do misky. Přidáme vajíčka, čerstvý sýr, obě hořčice, papriku a podle chuti osolíme.

3

Pomazánku důkladně promícháme. Rajčata opláchneme a necháme okapat. Okurku oloupeme a nakrájíme a plátky.

4

S pomocí skleničky nebo vykrajovátka vykrojíme z chleba kolečka. Kolečka chleba spojíme svačinkovou pomazánkou. Takto si připravíme několik kousků.

5

Na špejli napichujeme střídavě rajčátka, plátek okurky a chléb s pomazánkou. Vzniknou nám barevné zdravé špízy, které uložíme do boxu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8