Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Svačinkové špízy do školy

Ingredience

1 celozrnný chléb (krájený)
1 hrst cherry rajčat
1 hrst žlutých cherry rajčat
1 okurka
Svačinková pomazánka
60 g čerstvého sýra
1 lžíce plnotučné hořčice
1 lžíce kremžské hořčice
1 kyselá okurka
3 vejce
1 špetka mleté papriky
sůl

Popis

TIP: Aby vajíčka nepopraskala, uděláme do kulatější části vajíčka dírku pomocí jehly.

Postup přípravy

1

Připravíme si hrnec s vodou a vodu přivedeme k varu. Do vroucí vody opatrně vložíme vajíčka uvaříme je na tvrdo, vaříme 10 minut. Hotová vajíčka necháme vychladnout. Oloupeme je a nastrouháme na jemno.

2

Nakládanou okurku nastrouháme na jemno a vhodíme do misky. Přidáme vajíčka, čerstvý sýr, obě hořčice, papriku a podle chuti osolíme.

3

Pomazánku důkladně promícháme. Rajčata opláchneme a necháme okapat. Okurku oloupeme a nakrájíme a plátky.

4

S pomocí skleničky nebo vykrajovátka vykrojíme z chleba kolečka. Kolečka chleba spojíme svačinkovou pomazánkou. Takto si připravíme několik kousků.

5

Na špejli napichujeme střídavě rajčátka, plátek okurky a chléb s pomazánkou. Vzniknou nám barevné zdravé špízy, které uložíme do boxu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8