Recepty Nápoje Alkoholické Svařené víno s cukrovým sirupem a kořením

Ingredience

0,7 l červeného vína

1,5 dcl vody

4 lžíce cukru krystal

kůra z 1/2 pomeranče

kůra z 1/5 citrónu

2 celé skořice

badyán

hřebíček

plátek citrónu nebo pomeranče na ozdobu

Postup přípravy

1

Do hrnce vlijeme vodu, přidáme cukr, pomerančovou kůru, citrónovou kůru, skořici, badyán, hřebíček a vše důkladně promícháme.

2

Přiklopíme poklicí a asi 5 minut povaříme. Do cukrového základu přidáme červené víno, vše ohřejeme těsně před bod varu a podáváme.

3

Svařené víno zdobíme plátkem citrónu nebo pomeranče.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8