Recepty Nápoje Alkoholické Svařené víno s cukrovým sirupem a kořením

Ingredience

¾ l červeného vína
dcl vody
4 lžíce krystalového cukru
1 pomeranč (kůra z půlky a plátky na ozdobu)
1 citron (kůra z pětiny a plátky na ozdobu)
2 celé skořice
badyán
hřebíček

Postup přípravy

1

Do hrnce vlijeme vodu, přidáme cukr, pomerančovou kůru, citrónovou kůru, skořici, badyán, hřebíček a vše důkladně promícháme.

2

Přiklopíme poklicí a asi 5 minut povaříme. Do cukrového základu přidáme červené víno, vše ohřejeme těsně před bod varu a podáváme.

3

Svařené víno zdobíme plátkem citrónu nebo pomeranče.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8