Sváteční kachní prsa na pomerančích

Ingredience

4 kachní prsa

2 lžíce pomerančové marmelády

2 lžíce rybízového džemu

2 oloupané a nakrájené pomeranče

150 ml pomerančové šťávy

3/4 kostky drůbežího bujónu

sůl

pepř

Popis

TIP: Výbornou přílohou jsou bramborové noky.

Postup přípravy

1

Troubu si zahřejeme na 200 °C. Kachní prsa si osolíme, opepříme a kůží dolů je upečeme na nepřilnavé pánvi. Potom je vložíme do pekáčku kůží nahoru a pečeme v troubě 15 minut.

2

Do hrnce si nalijeme pomerančový džus, přidáme džem i marmeládu, bujón a zahřejeme. Nakonec vmícháme kousky pomeranče a vaříme ještě deset minut.

3

Pomerančovou omáčkou přelijeme kachní prsa až na talíři.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8