Ingredience

1 ks velká cibule

celeru

2 ks mrkve (střední)

1 ks petržel

tymiánu

1 ks bobkový list

3 ks nové koření

3 ks černý pepř celý

200 ml smetana na šlehání

sůl

mouka

cukr

Postup přípravy

1

Cibulku nakrájet na kostičky, osmahnout, přidát zeleninu rovněž nakrájenou, koření a sůl, může i trochu cukru. Osmahnout a podlit horkou vodou, dusít do změknutí zeleniny.

2

Pak vybrat koření, zeleninu rozmixujeme, přilijeme smetanu nebo šlehačku trochu zahustít moukou. Dobře povařit, až omáčka dostane tu správnou konzistenci. Dochutit solí, cukrem, citronovou šťávou.

3

Maso opečeme zprudka na pánvi, vložít do toho zeleninového základu a pečeme v troubě, nebo dusíme na plotně do změknutí masa. Pak přidáme smetanu ke šlehaní a s troškou mouky zahustíme a povaříme.

4

Podáváme s houskovými knedliky, citronem,brusinkami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 10. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4