Recepty Dezerty Sypaný koláč s ovocem

Ingredience

1 hrnek polohrubé mouky
¾ hrnku krupicového cukru
prášek do pečiva
Náplň
500 g měkkého tvarohu
1 kelímek zakysané smetany
1 vanilkový puding
150 ml mléka
1 vejce
krupicový cukr
švestky (podle potřeby)
bílé hrozny (podle potřeby)

Postup přípravy

1

Nejprve si připravíme náplň. Smícháme tvaroh s mlékem, cukrem a zakysanou smetanou. Pak do tvarohu vyklepneme vejce a vmícháme pudink.

2

Poté přejdeme k přípravě drobenky. Smícháme všechny sypké ingredience, které zalijeme roztopeným máslem a promícháme, aby nám vznikla sypká směs.

3

Nakonec do kulaté formy dáme vrstvu drobenky (polovinu), na to dáme všechen tvaroh, posypeme jej ovocem a nahoru vsypeme zbylou drobenku. Pečeme asi na 180°C asi 45 min, dokud nám koláč nezezlátne.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8