Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Sýrové řízky plněné houbami

Ingredience

300 g hub

1 hrst petrželky

4 vejce

8 plátků tvrdého sýra

2 lžíce másla

4 lžíce hladké mouky

8 lžic strouhanky

4 lžíce oleje

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Houby pokrájíme a na másle chvilku podusíme. Zasypeme petrželkou a dochutíme solí a pepřem. Na závěr vmícháme dvě vejce a osmažíme.

2

Na jeden plátek sýra vždy doprostřed rozetřeme trošku houbové směsi, přiklopíme druhým plátkem sýra a konce připíchneme párátkem tak, aby směs při smažení nevytekla.

3

Každý ze sýrových řízečků obalíme v trojobalu (mouka, vejce, strouhanka) a osmažíme na oleji.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8