Recepty Dětská jídla Sýrovo - šunkové palačinky

Ingredience

300 ml polotučného mléka
100 g hladké mouky
lžíce slunečnicového oleje
pesto (bazalkové)
200 g eidamu (strouhaného)
8 plátků vepřové šunky
sůl
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

Mléko, vejce, mouku, sůl umícháme v misce na hladké, řídké těsto.

2

Necháme odpočívat asi 20 minut.

3

Na palačinkové pánvi zahřejeme trošku oleje, nalijeme naběračku těsta a rozetřeme po celé pánvi. Rovnoměrně osmažíme z obou stran dozlatova.

4

Na palačinku rozetřeme lžičku bazalkového pesta, zakryjeme plátkem šunky, posypeme sýrem a přeložíme na trojúhelníky, nebo zavineme do ruličky. Podáváme teplé.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8