Recepty Hlavní jídla Ryby Tagliatelle s mořskými plody

Ingredience

500 g tagliatelle
800 g mořských plodů
500 g cherry rajčat
2 dcl bílého vína
2 stroužky česneku
strouhaný parmazán
petrželka
olivový olej
sůl

Popis

TIP: K těstovinám podávejte kousek citronu, aby si každý mohl mořské plody dochutit podle sebe.

Postup přípravy

1

V pánvi na rozpáleném oleji osmažíme nadrobno posekaný česnek. Přidáme mořské plody a pět minut restujeme. Poté je zalijeme bílým vínem a přidáme pokrájená cherry rajčata. Omáčku vaříme dalších pět minut.

2

Tagliatelle připravíme podle návodu na obalu. Když jsou “al dente”, přimícháme je k obsahu pánve a podle chuti dosolíme.

3

Tagliatelle dozdobíme petrželkou a strouhaným parmazánem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 14. 10. od 8:00 do 20. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/33_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sváteční přípravy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8