Recepty Předkrmy Studené Tatarský biftek ze škrábaného masa

Ingredience

500 g hovězí svíčkové
2 lžíce plnotučné hořčice
4 kapky tabasca
2 lžíce worcestrové omáčky
1 lžíce kečupu
1 kyselá okurka (posekaná)
1 červená cibule (nakrájená nadrobno)
100 g kaparů
4 vejce (jen žloutky)
sůl
mletý černý pepř

Popis

TIP: Tatarský biftek podávejte s topinkami opečenými na sádle a potřenými česnek.

Postup přípravy

1

Maso naškrábáme ostrým nožem a smícháme s tabascem, worcesterskou omáčkou, kečupem a posekanými kyselými okurkami. Podle chuti dosolíme a opepříme.

2

Na talíř vždy nandáme bochánek masa, na něj rozklepneme žloutek z vajíčka a vedle naservírujeme hořčici, cibuli a kapary. Tatarský biftek nechť si každý umíchá dle své chuti.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8