Recepty Hlavní jídla S masem Těstoviny s kuřecím masem a sýrem v rajčatové omáčce

Ingredience

3 kuřecí prsní řízky

½ lžičky sušený česnek

½ lžičky sušené oregano

½ lžičky sušený rozmarýn

½ lžičky sušená bazalka

1 střední cibule

3 stroužek česneku

500 g testovin

680 g rajčatové omáčky (na těstoviny)

150 g mozzarelly (nakrájené)

75 g parmezán

sůl a pepř (dle chuti)

čerstvá bazalka

olej

Postup přípravy

1

Na velké pánvi rozehřejte olej, přidejte kuřecí maso nakrájené na malé kousky, sůl, pepř, sušený česnek a ostatní koření. Za stáleho míchání opékejte 5 minut nebo déle do doby, kdy je maso měkké. Maso vyjměte z pánve a dejte do mísy.

2

Na pánev nasypte nakrájenou cibuli a česnek a opékejte 2- 3 minuty. Přidejte rajčatovou omáčku, rozřeďte trochou vody a přiveďte k varu. Vařte na mírném ohni do té doby, než zhoustne.

3

Přidejte kuřecí maso a neuvařené těstoviny do omáčky, zamíchejte a vařte pod pokličkou 10 - 15 minut až jsou těstoviny al dente.

4

Do uvařené směsi nasypte parmezán a čtvrtinu mozzarelly, zamíchejte a posypte zbytkem mozzarelly. Přikryjte pokličkou a vařte 2 – 3 minuty, než se sýr rozpustí.

5

Hotové jídlo ozdobte lístky bazalky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 5. od 8:00 do 2. 6. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/13_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8