Recepty Hlavní jídla Těstoviny Těstoviny tří barev se špenátem

Ingredience

100 g fusilli (tříbarevných)

2 hrsti špenátových listů

½ lžíce másla

2 lžíce bílého jogurtu (nebo vody)

4 lžíce nastrouhaného parmezánu

1 špetka soli

Popis

„Těstoviny s pestem jsou vždy takovou rychlovkou, když není čas na nějaké velké vyvařování. U dětského jídla bych těstoviny uvařila do měkka, aby byly dobře stravitelné. Dospělému bych doporučila úpravu „al dente“. U dětí bych byla velmi opatrná s množstvím parmezánu a nepoužívala sůl. S parmezánem bude jídlo dostatečně slané,“ doporučuje Zuzana Pavelková Šafářová, nutriční specialistka.

Postup přípravy

1

Uvaříme těstoviny.

2

Rozpustíme na pánvi máslo, přidáme špenát, jogurt a vodu a povaříme.

3

Přidáme nastrouhaný parmezán a promícháme.

4

Špenátové pesto smícháme s těstovinami.

5

Můžeme podávat s uvařenými vejci.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 10. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4