Recepty Předkrmy Studené Topinková pomazánka od babičky

Ingredience

3 cibule

chilli (nebo chilli papričky)

2 čerstvé papriky

250 g mletého vepřového masa

kečup (nebo rajčatový protlak)

3 stroužek česneku

sůl

čerstvě mletý pepř

olej

Postup přípravy

1

V pánvi na olivovém oleji opékáme nadrobno nakrájenou cibuli, přidáme trošku chilli a na nudličky nakrájenou čerstvou papriku asi 5 minut podusím.Vložím mleté maso, opepřím a za stálého míchání opékám také 5 minut. Dám trošku kečupu nebo rajčatový protlak, osolím, podliji vodou a povařím 20 minut pod pokličkou Vmíchám ještě 2 až 3 stroužky prolisovaného česneku. Nechám chvíli zchladnout a pak již dávám na topinky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8