Recepty Předkrmy Studené Topinková pomazánka od babičky

Ingredience

3 cibule
drcené chilli (nebo chilli papričky)
2 bílé papriky
250 g mletého vepřového masa
kečup (nebo rajčatový protlak)
3 stroužky česneku
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

V pánvi na olivovém oleji opékáme nadrobno nakrájenou cibuli, přidáme trošku chilli a na nudličky nakrájenou čerstvou papriku asi 5 minut podusím.Vložím mleté maso, opepřím a za stálého míchání opékám také 5 minut. Dám trošku kečupu nebo rajčatový protlak, osolím, podliji vodou a povařím 20 minut pod pokličkou Vmíchám ještě 2 až 3 stroužky prolisovaného česneku. Nechám chvíli zchladnout a pak již dávám na topinky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8