Toust se zeleninou a ztraceným vejcem

Ingredience

1 plátek celozrnného toustového chleba

1 vejce

1 lžíce octa

1/2 rajčete

máslo

salát

sůl

Postup přípravy

1

Plátek toustového chleba nasucho opečeme na pánvi, nebo v topinkovači.

2

V hrnci přivedeme k varu vodu. Přidáme do ní lžíci octu a pomocí vidličky v ní vytvoříme vír. Do jeho středu rozklepneme vejce. Vaříme ho pět minut.

3

Na toust natřeme máslo a obložíme ho listy salátu a plátky rajčat. Navrch položíme vejce, které těsně před podáváním rozkrojíme a necháme z něj vytéct obsah.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8