Recepty Polévky Trampská fazolová polévka

Ingredience

1 plechovka bílých fazolí

1 plechovka červených fazolí

30 g slaniny v celku

1 mrkev

1 petržel

1 cibule

2 stroužky česneku

2 větvičky tymiánu

mletý kmín

pepř

sůl

zeleninový bujón

ocet

olej

Postup přípravy

1

Mrkev a petrželku oloupeme a nakrájíme na kostičky. Cibuli nakrájíme na jemno a osmažíme ji na rozpáleném oleji. Přidáme nakrájenou mrkev a petržel. Krátce opražíme.

2

Do zeleninového základu ještě dáme smažit na plátky nakrájenou slaninu. Vše zalijeme vodou, ochutíme bujónem, lisovaným česnekem, kmínem, tymiánem a necháme povařit. Vaříme asi 20 minut, dokud není kořenová zelenina měkká.

3

Fazole zbavíme láku a až je zelenina uvařená, přidáme je do polévky. Ještě krátce povaříme, polévku moc nepodléváme, abychom zredukovali vodu a nemuseli ji zahušťovat.

4

Hotovou polévku ochutíme solí, pepřem a octem. Podáváme ji s pečivem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8