Recepty Hlavní jídla S masem Trampské Chilli Con Carne

Ingredience

500 g mletého hovězího masa

1 mrkev

1 plechovka konzervovaných rajčat

1/2 plechovky červených fazolí

½ plechovky bílých fazolí

1 malá plechovka kukuřice

1 červená paprika

70 g rajčatového protlaku

1 lžička mleté papriky

1 lžička chilli

2 cibule

2 stroužky česneku

1 lžička oregana

1 lžička kmínu

1 lžička chilli omáčky

pepř

sůl

Postup přípravy

1

Cibuli a česnek oloupeme, česnek utřeme a cibuli nakrájíme na drobno. Na rozpáleném oleji osmažíme cibuli a necháme ji lehce zhnědnout.

2

Přidáme maso a důkladně promícháme. Maso ochutíme česnekem. Papriku očistíme a zbavíme jadřinců. Nakrájíme ji na menší kousky. Mrkev oškrábeme a nakrájíme na tenká kolečka. Zeleninu přidáme k masu.

3

Maso ochutíme mletým chilli i chilli omáčkou, rajčatovým protlakem, oreganem, kmínem a podle chuti přidáme sůl. Směs zamícháme.

4

Kukuřici zbavíme nálevu a společně s na drobno nakrájenými rajčaty ji přidáme k masu. Opět zamícháme a necháme povařit. Pokud bude směs příliš hustá, zředíme ji vodou. Směs vaříme asi 40 minut.

5

Deset minut před koncem vaření přidáme fazole bez nálevu a pepř podle chuti.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8