Recepty Polévky Trampský guláš z kotlíku

Ingredience

2 špekáčky
5 brambor
1 balíček mleté papriky
1 lžíce drceného chilli
2 cibule
3 kostky hovězího bujónu
2 stroužky česneku
2 lžíce hladké mouky
celý kmín
majoránka
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Cibuli nakrájíme kostičky a dáme ji osmažit na rozpálený olej dozlatova. Než se nám osmaží, nachystáme se buřty, které nakrájíme na kostky nebo na kolečka a osmažíme je společně s cibulí.

2

Vše zaprášíme mletou sladkou i pálivou paprikou a hned zalijeme vodou. Přidáme kostky bujónu a přivedeme k varu.

3

Brambory oloupeme a nakrájíme na kostičky. Přidáme je do guláše a necháme povařit do měkka. Polévku ochutíme solí, pepřem, kmínem a majoránkou.

4

V malém hrnečku promícháme mouku s trochou vody. Jakmile budou brambory měkké, polévku zahustíme. Necháme ji ještě povařit a nakonec ji ochutíme česnekem. Místo čerstvého česneku můžeme použít sušený.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8