Recepty Hlavní jídla Ryby Treska pečená v páře s bramborami, brokolicí, chřestem a čerstvým sýrem

Ingredience

2 filety chlazené tresky bez kůže

200 g nových brambor

1/2 brokolice

100 g čerstvého chřestu

sýr feta k podávání

citronová šťáva

olivový olej

sůl

pepř

kmín

Postup přípravy

1

Brambory oloupeme, nakrájíme a uvaříme v osolené vodě s kmínem doměkka. Tresku osolíme, opepříme, zakápneme citronovou šťávou a vaříme v páře 15 – 20 minut. Mezitím na pánvi na olivovém oleji krátce orestujeme očištěný chřest a brokolici.

2

Pečenou tresku servírujeme s vařeným bramborem, orestovaným chřestem a brokolicí. Pro výraznější chuť přidáme nadrobený sýr feta.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4