Recepty Hlavní jídla S masem Trhané kuře na paprice

Ingredience

2 kuřecí prsa
1 lžíce mleté papriky
2 lžíce instantní jíšky
0.7 l zeleninového bujónu
100 ml smetany na vaření
3 lžíce slunečnicového oleje
sůl

Popis

Pokud vaříte pro celiaky, použijte jíšku bez lepku.

Postup přípravy

1

Do hrnce připravíme olej, přidáme na kostičky nakrájenou cibuli a orestujeme. Přidáme kuřecí prsa a necháme zatáhnout. Osolíme, přidáme mletou papriku a promícháme. Zzalijeme vývarem, přiklopíme a vaříme 30 minut.

2

Hotové maso vyjmeme z omáčky a vidličkami natrháme na proužky.

3

Omáčku rozmixujeme, přilijeme smetanu a promícháme. Přidáme připravené maso a dle chuti zahustíme instantní jíškou a chvíli povaříme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8