Tvarohové lívanečky z rýžové mouky

Ingredience

2 vejce

250 g měkkého tvarohu

1 lžička vanilkového cukru

200 ml mléko

150 g rýžové mouky

1 banán

olej

špetka soli

med

kešu ořechy

Postup přípravy

1

Nejprve si oddělíme žloutky od bílků. Žloutky smícháme s tvarohem, cukrem, mlékem, moukou a špetkou soli. Z bílků ušleháme tuhý sníh, který opatrně vmícháme do lívancového těsta.

2

Rozpálíme si lívanečník. Každou formičku vytřeme olejem a vlijeme těsto. Lívanečky smažíme z obou stran dozlatova.

3

Banán pokrájíme na kolečka, kešu ořechy posekáme a med trošku nahřejeme v mikrovlnce. Lívanečky servírujeme ozdobené všemi těmito ingrediencemi.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8