Recepty Polévky Uzený vývar

Ingredience

uzená žebra
1 mrkev
1 ks celeru
cibule
rýže
sůl
8 kuliček celého pepře

Postup přípravy

1

Do většího hrnce si dáme uzená žebra, přidáme koření, mrkev a celer v celku, cibuli rozkrojenou na poloviny. Zalijeme vodou (množství podle velikosti hrnce a kostí) a vaříme alespoň 2,5 hod.

2

Poté z vývaru vše vyndáme, maso obereme, nakrájíme na malé kostičky, vrátíme spolu s nakrájenou mrkví a celerem zpátky do vývaru, dochutíme a podáváme s uvařenou rýží nebo celestinskými nudlemi.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8