Recepty Dezerty Pečené Valentýnské cupcakes s fondánovými srdíčky

Ingredience

Těsto

150 g krupicového cukru

150 g polohrubé mouky

1 čajová lžička kypřícího prášku na pečení

150 g rostlinného tuku Hera máslová příchuť

3 vejce

Krém

150 g rostlinného tuku Hera máslová příchuť

150 g moučkového cukru

Zdobení

cukrářské ozdoby

fondán

Postup přípravy

1

Předehřejeme si troubu na 180 °C.

2

Připravíme si papírové košíky případně plech na muffiny, který vyložíme papírovými košíčky. Vždy je lepší zvolit kombinaci košíčků a plechu – pojistíme si správný tvar cupcaků.

3

Nejdříve smícháme všechny sypké ingredience: do prosáté mouky přidáme kypřící prášek na pečení.

4

Rostlinný tuk Hera máslová příchuť vyšleháme s cukrem do hladké pěny a postupně přidáme všechna vejce jedno po druhém a nakonec přidáme mouku a vše vyšleháme do hladkého těsta.

5

Košíčky plníme lžící do 2/3 jejich obsahu.

6

Pečeme cca 25 minut. Zda jsou muffiny upečené zjistíte pomocí špejle – pokud se po zapíchnutí těsto na špejli nelepí, jsou upečené. Po vytažení z trouby necháme vychladnout.

7

Krém: Rozkrájíme si rostlinný tuk Hera máslová příchuť na menší kousky a prosajeme moučkový cukr. Rostlinný tuk šleháme a postupně do něj přidáváme moučkový cukr a vyšleháme do hladké hmoty. Poté dáme hotový krém vychladit do lednice.

8

Zdobení: Zchladlý krém rozetřeme po povrhu muffinů a posypeme cukrářskými ozdobami. Rozválíme si fondán, případně jiný materiál na potahování dortů, na tenkou placku, ze které vykrajujeme srdíčka. Těmi pak dozdobíme povrch cupcaků.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 6. od 8:00 do 9. 6. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/14_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8