Recepty Dezerty Pečené Valentýnské cupcakes s fondánovými srdíčky

Ingredience

Těsto
150 g krupicového cukru
150 g polohrubé mouky
1 čajová lžička prášku do pečiva
150 g margarínu
3 vejce
Krém
150 g máslového margarínu
150 g moučkového cukru
Zdobení
cukrářské zdobení
barevný fondant

Postup přípravy

1

Předehřejeme si troubu na 180 °C.

2

Připravíme si papírové košíky případně plech na muffiny, který vyložíme papírovými košíčky. Vždy je lepší zvolit kombinaci košíčků a plechu – pojistíme si správný tvar cupcaků.

3

Nejdříve smícháme všechny sypké ingredience: do prosáté mouky přidáme kypřící prášek na pečení.

4

Rostlinný tuk Hera máslová příchuť vyšleháme s cukrem do hladké pěny a postupně přidáme všechna vejce jedno po druhém a nakonec přidáme mouku a vše vyšleháme do hladkého těsta.

5

Košíčky plníme lžící do 2/3 jejich obsahu.

6

Pečeme cca 25 minut. Zda jsou muffiny upečené zjistíte pomocí špejle – pokud se po zapíchnutí těsto na špejli nelepí, jsou upečené. Po vytažení z trouby necháme vychladnout.

7

Krém: Rozkrájíme si rostlinný tuk Hera máslová příchuť na menší kousky a prosajeme moučkový cukr. Rostlinný tuk šleháme a postupně do něj přidáváme moučkový cukr a vyšleháme do hladké hmoty. Poté dáme hotový krém vychladit do lednice.

8

Zdobení: Zchladlý krém rozetřeme po povrhu muffinů a posypeme cukrářskými ozdobami. Rozválíme si fondán, případně jiný materiál na potahování dortů, na tenkou placku, ze které vykrajujeme srdíčka. Těmi pak dozdobíme povrch cupcaků.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8