Recepty Polévky Vánoční jemná rybí polévka

Ingredience

Vývar

500 g rybích kostí i masem

1 mrkev

1 petržel

1/4 celeru

2 l vody

Polévka

300 g kořenové zeleniny (mrkev, celer, petržel)

1/2 cibule

50 g másla

50 g hladké mouky

petrželka

sůl

Popis

TIP: Polévku servírujte na talíři s opečenou houskou. A pokud se vám zdá málo jemná, můžete do ní kápnout ještě trošku smetany.

Postup přípravy

1

Do většího si hrnce si dáme vodu s rozpůlenou, očištěnou mrkví, petrželí a celerem. Přidáme i rybí kosti a začneme vařit. Plamen snížíme na minimum tak, aby vývar jen probublával. Táhneme 60 minut a poté scedíme přes síto.

2

Kořenovou zeleninu na polévku si očistíme a nakrájíme na nudličky. Cibuli si pokrájíme na kostičky. Vše orestujeme na másle, zaprášíme moukou a zalijeme vývarem.

3

Krátce provaříme, přidáme obrané rybí maso a dosolíme. Dozdobíme petrželkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8