Recepty Předkrmy Vařený sýr

Ingredience

3 lžíce másla
2 tavené sýry (romadúr)
2 syrečky (zralé, velké)
250 g plnotučného tvarohu
150 ml světlého piva
celý kmín

Postup přípravy

1

V hrnci s nepřilnavým dnem si na malém ohni rozpustíme máslo, přidáme k němu na kostičky pokrájené sýry a necháme je zvolna rozpustit. Jakmile se nám všechny kostičky rozpustí, přidáme tvaroh a mícháme, aby se vše pěkně spojilo, poté ještě do sýrů přilijeme pivo a za stálého míchání necháme projít varem. Jakmile nám směs probublá, přisypeme kmín, přelijeme si ji do nějaké vhodné mističky s víkem a necháme zchladnout a ztuhnout na chladném místě. Podáváme nejlépe s čerstvým chlebem a vychlazeným pivem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8