Recepty Polévky Veganská polévka

Ingredience

200 g čerstvého špenátu

100 g mraženého hrášku

3 lžíce bio pšeničné celozrnné mouky

1 cibule

1 mrkev

špetka muškátového oříšku

sůl

kmín

olej

pažitka

Postup přípravy

1

Hrášek necháme rozmrazit. Cibuli i mrkev oloupeme a nakrájíme na drobno. Mrkev můžeme klidně nastrouhat, aby se nám stihla rychleji uvařit.

2

Čerstvý špenát očistíme a vložíme ho do cedníku. Špenátové listy spaříme horkou vodou.

3

V hrnci osmažíme cibuli společně s mrkví a vše zaprášíme moukou. Rychle zamícháme, aby byla mouka pěkně hladká a zalijeme trochou vody.

4

Jakmile se začne polévka vařit, přidáme hrášek a špenát. Polévku ochutíme solí. Přidáme kmín a špetku muškátového oříšku.

5

Polévku povaříme, dokud není zelenina měkká, a pak ji rozmixujeme ponorným mixérem do hladka. Podle potřeby ještě přidáme vodu.

6

Polévku podáváme posypanou čerstvou pažitkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8