Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Veganské zeleninové placičky

Ingredience

4 mrkve
500 g brambor
hladká mouka
majoránka
sůl
slunečnicový olej (BIO)

Postup přípravy

1

Brambory a mrkev oloupeme a nastrouháme na jemno. Zeleninu necháme chvilku odpočinout, brambory tak pustí vodu.

2

Podle potřeby přidáme mouku, záleží na kvalitě brambor. Směs by neměla být příliš hustá. Nakonec přidáme majoránku a sůl.

3

Na rozpáleném oleji osmažíme placky dozlatova z obou stran a dáme je na papírové ubrousky, abychom se zbavili přebytečného oleje.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8